Justyna znów wygrywa

Dwa kolejne zwycięstwa zanotowała Justyna Korytkowska (KS PREFBET-SONAROL). Najpierw w zeszłym tygodniu na zawodach w Suchowoli zwyciężyła w XXVII Crossie Trzeźwości.  Bieg był rozgrywany na dystansie 10km a nasza zawodniczka, która uzyskała czas 36.03 wyprzedziła reprezentantkę Podlasia Białystok Katarzynę Jankowską. Ciekawostką jest, że całe podium zajęły młode mamy. W tym samym biegu drugie miejsce zajął inny zawodnik z KS  PREFBET-ŚNIADOWO, Andrzej Leończuk (31.36 min). Natomiast w ostatniego dnia września nasza utytułowana biegaczka po bardzo wyczerpującej walce zwyciężyła w biegu przełajowym rozegranym w Gołdapi. Jak mówi sama zawodniczka nigdy w swojej ponad dwudziestoletniej karierze nie biegała na tak ciężkiej trasie jaka jest w Crossie Gołdapskim. Tym bardziej większa radość ze zwycięstwa.
Iwona Bernardelli zwyciężyła w 15 biegu Biegnij Warszawo. Zwycięstwo Iwony z czasem 35.22min  było jej 7-mą wygraną w tej imprezie.
Mateusz Niemczyk startując w Skórczu wywalczył drugą lokatę w III Biegu Wilka Kociewskiego na dystansie 5km a jego czas to 14.54sek.